Стоматологія

Прикраси для зубів

Прикраси для зубів


Сучасна стоматологія піклуватися не тільки про здоров'я зубів, але й про їх виключної привабливості. Особливий шик нинішньої зубної моди - прикраси їх штучних діамантів чи скайсов.

Прикраси для зубів виглядають дуже привабливо і з плином часу не втрачають свого блиску. Спеціальна огранювання (вона виробляється в заводських умовах під контролем комп'ютерної автоматики) дозволяє їм грати на світлі десятками граней, подібно справжніми діамантами. Посмішка дійсно сверкает! Нижній шар являє собою ідеальну дзеркальну поверхню. Світло, потрапляючи на неї, не загасає, а повністю відображається, утворюючи каскад іскристі променів, які виходять від зубів. Поверхню, контактує з зубом, спеціальним чином оброблена для досягнення міцної і довговічної фіксації.

В якості матеріалу для штучних діамантів використовується гірський кришталь. Зубні прикраси можуть мати різні розміри в діаметрі: 1,8 мм або 2,5 мм.

Прикраси приклеюються на поверхню зубів без порушення цілісності емалі, тобто без будь-якого препарування. Зуб залишається не чіпатимуть. Місце кріплення прикраси обробляється спеціальним препаратом, що забезпечує міцність з'єднання. Процес займає всього 15-20мінут.

Якщо у Вас на зубі пошкоджена емаль або пігментні плями, скайс також може допомогти, закривши собою місце пошкодження.

Якщо з якихось причин чоловік згодом бажає зняти зубне прикраса, це відбувається так само швидко, безболісно і без порушення цілісності зуба. Ділянка зуба, на якій кріпиться камінь, заполіровивается спеціальною пастою, і зуб набуває первісний вигляд.