Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Січень » 4 » Проблеми із зубами призводять до передчасним пологам
15:50
Проблеми із зубами призводять до передчасним пологам
Американські вчені виявили, що однією з причин, що провокують передчасні пологи, є проблеми в порожнині рота.

Використовуючи техніку клонування генів, було встановлено, що приблизно 60% бактерій, виявлених в амніотіческой рідини жінок, у яких спостерігалися передчасні пологи, не виявляються традиційними методами культивування мікрофлори, частина мікробів вдається виявити лише за допомогою полімеразної ланцюгової реакції. Цікаво те, що ці бактерії потрапляють в плаценту в тому числі і з порожнини рота.

Хвороботворні мікроорганізми, що провокують руйнування емалі зубів і запалення ясен, становлять чималу небезпеку і для майбутньої дитини, так як разом з кров'ю бактерії розносяться по всьому організму. При попаданні мікроорганізмів у навколоплідних води відбувається внутріамніотіческое запалення, що є предрасполагающім фактором для передчасних пологів.

Дане дослідження дозволило більш точно встановити етіологію запалення, а значить пацієнтка, у яких є ризик передчасних пологів, лікарі зможуть вибрати оптимальний курс і характер лікування.

Довідка: У Росії та США близько 8% жінок проходить через передчасні пологи. Серед чорношкірих жінок цей відсоток ще вищий - 17%.

Переглядів: 2124 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Експерти дитячої стоматології рекомендують проводити обов'язковий стоматологічний огляд дітей віком до року