Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Січень » 27 » Силанти проходили тест на міцність протягом чотирьох років.
14:07
Силанти проходили тест на міцність протягом чотирьох років.
Вчені вивчали ефект Силантьєв і виявили, що більшість невдач відбувається через чотири роки з моменту початку їх використання.
Силантьєв запечатуй дитячі зуби, вони знижують ризик карієсу, тому що нещодавно прорізається зуби мають глибокі фіссури і тріщини в емалі.
Вчені японського Niigata University вивчали 167 школярів починаючи з п'ятирічного віку, які застосовували фториду або Силантьєв. Понад 270 зубів було запечатані під час цих досліджень. Діти жили в районах Японії, де вода не фторіруется, але всі вони регулярно застосовували фторовмісних розчини з п'яти років.
Результати застосування Силантьєв були оброблені для виявлення недоліків. Дослідники виявили тільки 30% невдач, які сталися під час вивчення матеріалів і 77% випадків з них потребували переробки. Лише у двох зубах розвинувся карієс як результат невдачі Силантьєв після чотирьох років застосування.
У японському журналі «Dentistry» дослідники сказали: «Важливо знати, як довго Силантьєв здатні утримуватися. Дані результати свідчать ймовірність зниження ефекту Силантьєв через чотири роки з моменту їх застосування ».
Автори радять ходити до стоматолога кожні шість місяців і не використовувати Силантьєв довше чотирьох років.
Переглядів: 2581 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Підтримання здоров'я ясен допомагає контролювати плин цукрового діабету.