Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Лютий » 2 » Цілком імовірно, що скоро з'явиться вакцина проти захворювань ясен.
14:18
Цілком імовірно, що скоро з'явиться вакцина проти захворювань ясен.
Вчені знаходяться в одному кроці від розробки нової вакцини проти захворювань ясен, завдяки новим досліджень по вивченню проникнення бактерій у порожнину рота.
Американські дослідники виявили, що однією з головних причин періодонтиту є бактерія Porphyromonas gingivalis, яка використовує білкові ферменти для проникнення і виходу з клітин ясен.
Команда університету Forsyth Institute in Boston, Massachusetts, створила варіації ферментів і протестувала їх ефект на прікрепляемость бактерій до клітин. Виявилося що деякі з них перешкоджають прикріплення бактерій до клітин, що робить можливим створення вакцини.
Головний дослідник Американського товариства мікробіологів Dr Margaret Duncan стурбована що просування вакцини в практику затягнеться. Все впирається в обмежені можливості тестування тканин в лабораторії.
На щорічній наукової зустрічі вона повідомила делегатам, що робота по створенню вакцини буде проводитися в ряді країн. Періодонтіт все більше і більше стає метою досліджень, тому що пов'язаний із загальними захворюваннями, такими як захворювання серця, коронарних артерій і діабет
Переглядів: 2347 | Додав: admin | Рейтинг: 4.0/1 | Дивись також : Кров - за зуби, плазму - за путівку