Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Березень » 7 » Стоматологічні Каппа - допінг для боксерів
16:47
Стоматологічні Каппа - допінг для боксерів
У двобої за звання чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) російський спортсмен Олександр Алексєєв поступився своєму противнику аргентинці. Це було настільки несподівано для російських вболівальників, що багато хто став сумніватися в чесності проведеного бою.

Студентська організація боксу з рідного міста Олександра Самари і зовсім звинуватила аргентинца у використанні незвичайного допінгу - Каппа. Як передає електронне видання «Татар-інформ», студенти кілька разів переглянули злополучний двобій і звернули увагу на дивної форми Каппа, яку використав суперник нашого боксера. Хлопці провели власне розслідування і з'ясували, що такі «нестандартні» Каппа не тільки захищають зуби спортсмена і суттєво підвищують його витривалість, але й можуть бути виготовлені у звичайній стоматологічній клініці.

Як доказ своєї правоти, студенти наводять результати останніх досліджень в області стоматології. Вчені відзначають, що положення нижньої і верхньої щелеп щодо один одного істотно позначається на силі, гнучкості та стійкості людини в просторі. Саме на цій особливості грунтується новий вид допінгу - спеціальна Каппа. Вона ставить щелепи в «правильне» положення, при якому крім комфорту, зручності та розблокування жувальних і шийних м'язів збільшується ще й просвіт дихальних шляхів. На думку самарський студентів, за рахунок цього досягається значна витривалість, поліпшується координація, баланс тіла і гнучкість, а також сила м'язів всього організму за рахунок поліпшення постачання киснем і зняття навантаження з м'язів, раніше знаходяться в напрузі з метою компенсації порушень у прикусу.

Переглядів: 1664 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Червоне вино укріплює ясна