Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Березень » 15 » Стоматологи усіх країн зустрінуться в Мілані
23:39
Стоматологи усіх країн зустрінуться в Мілані
З 7-го по 10-е жовтня 2009 року в Мілані (Італія) в 35-й раз пройде міжнародна виставка стоматологічного обладнання, матеріалів і технологій - International EXPODENTAL 2009. Виставка International EXPODENTAL, вперше організована 30 років тому, стала за цей час, мабуть, найбільш помітною подією в світі стоматології.

Учасниками виставки в останні роки стають десятки тисяч професійних стоматологів з усіх країн світу, і цей рік, незважаючи на фінансову кризу, не повинен стати виключенням. За попередніми прогнозами організаторів, виставку відвідають понад 20 тисяч учасників, серед яких - зубні техніки, стоматологи, представники медичних центрів, стоматологічних лабораторій та клінік.

На виставці будуть представлені близько 450 експонентів за напрямками: імплантанти; Дзінфекція; Фармацевтичні препарати; Спецодяг; Сплави; Обладнання для зубних техніків, стоматологів та ортодонтів; Рентгенівське обладнання; Інша продукція; Виставка пройде в нових павільйонах, обладнаного за останнім словом техніки виставкового центру Fiera di Milano, загальна площа яких складає більше 15 тисяч квадратних метрів.

Переглядів: 1620 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Стоматологія. Мешканці часів Середньовіччя не знали проблем із зубами.