Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Березень » 29 » Українців лікував колишній уголовник
16:53
Українців лікував колишній уголовник
У Вінниці затриманий черговий «стоматолог», який приймав пацієнтів не тільки не маючи відповідних документів, але і спеціальної освіти.

Привабливий 50-річний чоловік миттєво завойовував «своїх клієнтів» з віддалених селищ Вінниці, які навіть не підозрювали, що ввічливий і добродушний «доктор» в минулому відбував у Росії термін за згвалтування. Шахрай перевозив стоматологічні інструменти та крісло на своєму автомобілі, а приміщення йому надавали самі жителі, причому ні в одному селі «стоматолога» не попросили надати ні документи, ні ліцензію на надання медичних послуг. Шахрай проводив стоматологічні процедури всім бажаючим, потім збирав гроші у тих, хто мав потребу в протезуванні зубів і зникав. Розгублені «клієнти» залишалися без грошей, а багато хто ще й з зубної болем з-за неправильно проведеного лікування.

У міліцію посипалися заяви і скарги на «стоматолога», а спіймати його вдалося завдяки тому, що деякі пильні громадяни запам'ятали марку і номер автомобіля, на якому пересувався злочинець. Чоловіку пред'явлено звинувачення в шахрайстві, і рішення суду він чекає за гратами.

Переглядів: 1774 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Проблеми із зубами призводять до передчасним пологам