Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Травень » 15 » Похід до стоматолога прирівнюється до польоту на літаку в шторм
19:06
Похід до стоматолога прирівнюється до польоту на літаку в шторм
З 29 березня по 4 квітня в Чикаго проходить третій щорічний форум Американської Асоціації Ендодонтія, метою якого є развенчаніе міфів та неправильних уявлень про лікування каналів зубів, які часто і є основною причиною страху перед стоматологами.

Дослідження Асоціації показало, що 54% опитаних американців бояться візитів до стоматолога, причому у 57% це подія викликає такий же страх, як перспектива польоту на літаку в бурю або інтерв'юванні при влаштуванні на нову роботу-42%. Причому більше третини опитаних підтвердило, що панічний страх перед стоматологом грунтується на рассказах інших людей, а не на власному досвіді. Дивно, але більшість пацієнтів стоматологів вже пройшли процедуру лікування каналів зубів кажуть, що у них залишився позитивний досвід від відвідин дантиста.

Американська Асоціація Ендодонтія радить лікарям і пацієнтам співпрацювати під час проведення процедури. Пацієнти повинні максимально довіряти лікарю свої страхи, неспокою і упередження, тому що більшу частину з них будь-який досвідчений лікар легко може розвіяти, до того ж необхідно до початку процедури обговорити з лікарем умовний сигнал, подавши який пацієнт може призупинити лікування, щоб перевести дух, успокоится . Також члени Асоціації Ендодонтія радять лікарям надавати своїм клієнтам літературу, де пояснюється методика лікування, і включати мелодійну музику.

Переглядів: 1849 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Наші зуби болять найсильніше