Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Травень » 26 » В Індії 40% дітей мають потребу в лікуванні
19:08
В Індії 40% дітей мають потребу в лікуванні
Огляд ситуації стану порожнини рота у дітей, даний на прес-конференції головою кафедри ортодонтії Інституту стоматології Індії паном Kharbanda, шокував громадськість: більше 40% дітей шкільного віку мають дефекти прикусу, а близько 25% з них уже потребують серйозного втручання лікарів.

Головний ортодонт країни закликав батьків уважніше відноситься до здоров'я дітей. "Батьки повинні ретельно стежити за станом порожнини рота дитини. У першу чергу необхідно звертати увагу на кількість і стан зубів, якщо їх кількість недостатньо або надмірно, то необхідно терміново звернутися за консультацією до лікаря. Якщо у вашої дитини вже коштують ортодонтичні конструкції, то ви повинні стежити за тим, щоб в їжі дитини не було продуктів з липкою і в'язкою консистенцією, слід також уникати їжі з фаст-фудів. У багатьох випадках, ці продукти послаблюють скоби, роблячи їх незручними для носіння і збільшуючи терміни лікування. "

Першим кроком для виправлення ситуації буде реалізація загальнонаціональної програми, присвяченої проблемам ортодонтії, в рамках якої пройдуть як наукові конференції та симпозіуми для фахівців, так і заходи, присвячені профілактиці ортодонтичні проблем для жителів країни.

Переглядів: 1474 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Кров - за зуби, плазму - за путівку