Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 3 » Для емалі небезпечні засоби для відбілювання зубів будинку
19:51
Для емалі небезпечні засоби для відбілювання зубів будинку
Американські дослідники заявили, що зубна емаль втрачає свою твердість після застосування засобів для домашнього відбілювання зубів. У роботі, виданої в журналі «Journal of Dentistry», наводяться дані про зміну властивостей емалі в масштабі міллімікрона-однієї трильйонів частини метра.

Професор Shereen Azer з університету Огайо в Колумбуса і його колеги використовували для дослідження 5 різних марок засобів для домашнього відбілювання. Зразки зубів, що пройшли обробку будь-яким із цих коштів, характеризувалися зменшенням шару емалі, а також зниженням здатності до відновлення після програми зовнішніх зусиль. Середня стертості емалі коливалася від 1.2-2 міллімікронов, а твердість була знижена в середньому на 6 - 18.8% в залежності від типу обробки.

«Ми спостерігали значне скорочення нано-твердості емалі зуба, нехай навіть на рівні Нана-частинок, але ми вважаємо дане дослідження дуже важливим, так як вона дає новий поштовх до розробки більш безпечних відбілювачі для емалі зубів» - прокоментував професор Shereen Azer.

Переглядів: 2278 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Спортивні напої размягчают кістковий матеріал