Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 6 » Стоматолог, заражений свинячих грипом, приймав пацієнтів
20:18
Стоматолог, заражений свинячих грипом, приймав пацієнтів
Стоматолог-стажер з університету Бостона прийняв більше десятка пацієнта вже будучи інфікованим вірусом H1N1, відомим світу під назвою «свинячий грип». Чоловік відчув себе погано ще на початку минулого тижня, але продовжував ходити на роботу аж до четверга.

Після офіційного підтвердження наявності вірусу в організмі стоматолога в екстреному порядку були знайдені й обстежені всі останні пацієнти лікаря, а також його колеги по університету та клініці та рідні. Поки що тільки у двох дантиста, які працювали разом з захворілих, виявлені початкові ознаки вірусу, в інших ознак захворювання не зафіксовано. Однак адміністрації університету і клініки прийняли рішення про введення карантину, під час якого ці заклади будуть закриті, а також порекомендували тим пацієнтам, які пройшли ортодонтичного лікування в цій клініці, по можливості утриматися від дальніх поїздок.

По тій же причині припинені заняття на стоматологічному факультеті університету Гарварда, де відразу у 9 студентів був виявлений свинячий грип.

Переглядів: 1886 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Рекосіл - матеріал для пломбування кореневих каналів