Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 9 » Індієць не чистити зуби в ім'я національних інтересів
21:18
Індієць не чистити зуби в ім'я національних інтересів
Вже більше 35 років Каілаш Сингх не чистити зуби і не миється, зате замість водних процедур він щодня приймає «огненні ванни», а саме стоїть поруч з багаттям на одній нозі і читає молитву головному индийскому божеству Шіве.

Як стверджує сам противник традиційних методів гігієни, вогонь «знищує мікробів зовні і всередині його тіла», однак навіть полум'я не в змозі знищити запах, який супроводжує пана Сингх всюди. З-за цього навіть він змушений був закрити власний продуктовий магазин, оскільки покупці виявлялися купувати продукти у «благоухающего» господаря.

«Я вже й сам забув як все це почалося, - стверджує Каілаш Сінгх. - Просто одного разу я дав клятву НЕ митися, поки проблеми Индии не зважаться ». Однак, дехто з його сусідів стверджує, що Сингх лукавить. На самом деле 35 років тому ворожка сказала тоді ще 36-річному чоловікові, що в нього народиться син тільки в тому випадку, якщо він не буде приймати ванну. З цього часу у нього народилося 7 дочок, але завзятий індус продовжує чекати спадкоємця.

Переглядів: 1525 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : «Просунута» зубочістка від Colgate