Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 10 » Імплантати зводять до мінімуму втрату кісткової тканини
21:33
Імплантати зводять до мінімуму втрату кісткової тканини
Раніше вважалося, що імплантати руйнують тканини знаходяться навколо них, тому лікарі ретельно слідкували за станом кісткової тканини і ясен навколо імплантату. Однак нове дослідження повністю спростовує ці дані.

Вчені з Університету здоров'я Техаса (США) протягом 5 років спостерігали за 192 пацієнтами, у яких у загальній складності було встановлено 596 імплантатів, і прийшли до висновку, що тканини абсолютно не змінюються чи змінюються в незначній мірі незалежно від виду реставрації та довжини імплантата, причому основна корекція кісткової тканини спостерігається в часовому проміжку між установкою імплантату і установкою самого протеза.

Один з авторів дослідження д-р Девід Cochran, DDS, PhD, голова Департаменту Періодонтологіі Техаського університету здоров'я, президент Американської академії періодонтологіі (AAP) відзначив: «Як періодонтіст, я, по можливості, намагаюся максимально зберегти живі тканини пацієнта. Тим не менш, результати цього дослідження підтверджують, що зубний імплантат являє собою ефективний і надійний варіант заміни зуба. »

Переглядів: 1874 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Риб'ячий жир для здоров'я зубів