Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 13 » Американці їдуть за зубами в Мексику, а австралійці - в Таїланд
22:05
Американці їдуть за зубами в Мексику, а австралійці - в Таїланд
Близько мільйона каліфорнійцев щорічно перетинають мексиканську кордон, щоб вилікувати зуби. Основна їх маса - іммігранти з тієї ж Мексики, яких відсутність медичної страховки (77,5%) і безробіття змушують шукати стоматологічну допомогу на батьківщині, повідомляє Центр Дослідження Здоров'я.

Австралійці в свою чергу перевагу відвідувати стоматологів в країнах Азії. Наприклад, двох тижнева путівка в Таїланд, що включає стоматологічне обслуговування, обходиться всього в 4000 $. Найпопулярніші процедури, які замовляють австралійці - це зубні коронки (5 000 $), імплантати (2 600 $) і вініри (350 $ за зуб). В Австралії ті ж самі процедури можуть коштувати від 11 000 $, 5 000 $ і 800 $ відповідно.

Президент австралійської Зубний Асоціації, Neil Hewson відноситься до стоматологічному туризму з недовірою: «Це - что - то вроде лотереї, адже наші лікарі акредитив і їх робота відстежується, у випадку ускладнень ви завжди можете до них звернутися, а від поганого обслуговування закордоном ви абсолютно не застраховані ».

Не дивлячись на попередження кількість бажаючих поєднати приємне з корисним продовжує зростати.

Переглядів: 1500 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Підтримання здоров'я ясен допомагає контролювати плин цукрового діабету.