Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 15 » В Австралії уніфікує роботу стоматологів
22:24
В Австралії уніфікує роботу стоматологів
Стоматологічна Асоціація Південної Австралії вступила в жаркі спори з приводу рішення уряду дозволити дитячим стоматолог-терапевт виконувати роботу інших вузьких фахівців в стоматології.

Джанет Фусс, представниця стоматологічної Асоціації, говорить, що це рішення може спричинити за собою серйозні проблеми: «Ми вважаємо, що дитячі терапевти не в змозі надати кваліфіковану допомогу в більшості складних випадків, частка яких дуже велика серед дорослих пацієнтів».

Однак міністр охорони здоров'я Південної Австралії Джон Хілл не згоден з цим твердженням і вважає, що терапевта не потрібно ніякого додаткового навчання для виконання роботи вузьких стоматологів: «Зараз терапевти отримують дуже гарну освіту, до того ж вони подібні послуги надають дітям, а порожнину рота людини до і після 18 років не настільки відрізняється, щоб можна було говорити про перенавчанні. Крім того, терапевти будуть більше виконувати допоміжні функції, тобто зможуть проводити тільки ті маніпуляції, які їм довірить стоматолог ».

Міністр також сказав, що протягом наступних 4 років планується залучити до такої роботи 25 дитячий терапевтів, що допоможе зменшити черги до стоматологам.

Переглядів: 1541 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Зубні щітки Reach виметают їжу за двері