Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 16 » Імплантація зубів
14:01
Імплантація зубів
Імплантація зубів - це встановлення штучного кореня зуба, на який згодом фіксується коронка. Завдяки технології імплантації, на сьогоднішній день можна не тільки повністю відтворити модель природного зуба з усіма естетичними і функціональними показниками, але й допомогти зберегти кісткову тканину. Справа в тому, що при втраті одного або декількох зубів, навантаження на кісткову тканину змінюється і починається процес істоньшенія. Зміна структури і кількості кісткової тканини можуть викликати згубні зміни прикусу, сприяти розвитку пародонтологіческіх захворювань, а також відображатися на зовнішньому вигляді людини. Імплантати ж у даному випадку здатні стати замінником природного кореня зуба і забезпечити необхідне навантаження на кісткову тканину, підтримуючи її в тонусі.

Ще деякий час тому назад, втрата зубів ставала серйозною проблемою для людини. Сьогодні ж такої проблеми більше не існує. Мільйони людей в усьому світі здобули впевненість в собі і колишнє якість життя, завдяки імплантації зубів.
Мистецтво імплантації зубів.

Імплантати виготовляються з титану. Титан є найбільш біосовместімим матеріалом і успішно проходить процес остеоінтеграціі (приживання в кісткової тканини). Для кращого результату - поверхня титанових імплантатів обробляється спеціальним напилюванням, яка має високий ступінь інтеграції з м'якими тканинами.

Імплантація зубів є сьогодні більш технологічно і менш травматічной маніпуляцією, ніж видалення зуба. Технологія Nobel Guide зробила можливим взагалі не називати імплантацію зубів операцією, завдяки фактичній відсутності розрізів м'яких тканин, крові та постопераціонних відчуттів. Сценарій установки імплантатів цілком планується заздалегідь в спеціальної комп'ютерної програми. Сама маніпуляція проходить вже за суворо вивіреною схемою, точним математичними розрахунками і мінімально травматічно (використання шаблону, виготовленого в Швеції з готовому сценарієм). Установка 10-ти імплантатів займає в середньому близько 40-ка хвилин. Після імплантації зубів - одномоментно проводиться протезування. Таким чином, пацієнти відразу після імплантації зубів можуть повертатися до свого звичним способом життя і не відчувати жодного дискомфорту.

Наші фахівці встановили найбільшу кількість імплантатів з даної технології в Росії, провели безліч показових операцій по імплантації зубів для лікарів в рамках міжнародних виставок та симпозіумів.

Багатьох пацієнтів турбує питання приживання імплантатів. Сучасні методи діагностики та лікування дозволяють забезпечити практично стовідсоткову приживання імплантатів навіть в самих складних випадках. Кожен пацієнт в обов'язковому порядку повинен здати необхідні аналізи та пройти повне обстеження на предмет виявлення протипоказань до імплантації зубів. Більшість протипоказань до імплантації зубів зараз перейшло в розряд відносних з розвитком нових технологій і можливостей стоматології. Всі дані про наших пацієнтів абсолютно конфіденційно.

Важливим аспектом успіху імплантації зубів є чітке дотримання технологій. Ми працюємо строго з міжнародного протоколу з дотриманням всіх правил і технологій. Саме тому імплантація зубів проводиться цілком на базі одного виробника - самі імплантати та комплектуючі, компьюетрное софт забезпечення, технологія установки, хірургічний шаблон и.т.д.
Консультації фахівців в області імплантації зубів.

Консультації в наших клініках дозволять Вам дізнатися всю необхідну інформацію, що стосується імплантації зубів для того, щоб Ви змогли все зважити і прийняти правильне рішення. Висококваліфіковані фахівці проведуть повну діагностику та обстеження Ваших зубів, щоб підібрати оптимальну схему імплантації зубів, а також складуть індивідуальний план, в якому з урахуванням приживлення імплантату будуть вказані необхідні процедури.

Переглядів: 2063 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 | Дивись також : Кріплення порцелянових вінірів до зубів