Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 18 » У вас неприємний запах з рота?
14:25
У вас неприємний запах з рота?
Нормально ли "пахне" ваше дихання? Не впевнені? Зрозуміло, за певних обставин у кожного з нас може з'явитися неприємний запах з рота, - причому самі ми зможемо дізнатися про це лише з реакції людей, які нас оточують.
Визначити, чи є у вас неприємний запах з рота, часто буває непросто, перш за все тому, що ротова порожнина, джерело всіх цих запахів, сполучена з носом за допомогою отвори, яке знаходиться в задній частині ротової порожнини, в області м'якого неба. І оскільки ніс "фільтрує" запахи, які виникають в задній області рота, він таким чином фільтрує і цей самий неприємний запах. То есть у вас, цілком можливо, і є цей запах з рота - але ви самі про це не знаєте.

Як же можна про це дізнатися?

Якщо навіть наші власні носи не можуть допомогти нам з впевненістю визначити, як пахне наше дихання - чи можемо ми все-таки дізнатися про це? Один зі способів - дізнатися думку з цього приводу кого-то из ваших найближчих родичів. Ви також можете звернутися з таким же проханням до близької одного, або до вашого зубного лікаря при черговому візиту до нього. Якщо ж це питання здається вам занадто особистим і ви боїтеся "довірити" його дорослим людям, які не тривожтеся і запитайте про це у ваших дітей. Як ми добре знаємо. саме їх устами нерідко глаголет істина.

Чи можна самостійно визначити, як пахне ваше дихання?

Такі способи теж відомі. Наприклад, лізніте ваше наплечника, дайте слині підсохнути приблизно п'ять секунд, а потім понюхати це місце. Ну як? Приблизно так ви і пахне. Або, якщо бути точним, так пахне передня частина вашої мови. На ваш погляд - пройшли ви цю першу перевірку?

Тепер спробуйте з'ясувати, як пахне задня частина вашої мови. Візьміть ложку, Переверніть її, і поскребіте їй саму далеку частина мови. (Не дивуйтеся, якщо при цьому ви почнете давіться). Подивіться на оставшееся на ложці речовина, що ви соскреблі я мови, - зазвичай воно густе і білуваті. А тепер понюхати його. Терпимо? Або тошнит? Саме такий запах вашого дихання (на відміну від запаху передньої частини мови), швидше за все, відчувають оточуючі.

Головна причина неприємного запаху з рота - це ...

Тепер ви знаєте, що в більшості випадків джерелом неприємного запаху з рота є біле речовина, що покриває задню частину мови. Або, якщо бути точніше, - бактерії, що живуть у цій білій субстанції. (Існує й інша, також досить поширена причина неприємного запаху - це бактерії, які накопичуються в інших областях рота).

Переглядів: 2587 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Ресторан розплатився за зуб перлами