Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 20 » Зуби мудрості
15:23
Зуби мудрості
Ах, ці горезвісні «зуби мудрості», скільки часом вони доставляють проблем, причому як у підлітковому віці, так і в зрілому. Спочатку у людини виростає 28 зубів, потім 4 прорізається пізніше, зазвичай супроводжуються нестерпним болем, - зуби мудрості, які, по суті, не впливають на функціонування жувальної системи.

Зуб мудрості може прорізається не до кінця, «різати» занадто довго або не вилізти взагалі. Всі ці процеси зазвичай супроводжуються дискомфорт, місцевим запаленням і болем.

Запалення іноді супроводжується високою температурою, що дуже небезпечно для оточуючих тканин, тому потребує термінового втручання стоматолога. Якщо вам пощастило, і зуб мудрості виліз безболісно і зовсім вас не турбує, то не варто забувати, що він може стати джерелом хвороби інших зубів, так як «мудрий» зуб знаходиться в глибині щелепи, тому не завжди доступний для чистки, в результаті чого може розвинутися карієс. Крім карієсу, може виникнути перікороніт - запалення тканини, що оточує зуб. Він з'являється, коли в яснах накопичуються залишки їжі, то є велика кількість бактерій, згодом десна распухает, зуб мудрості болить і з'являється неприємний запах з рота. За великим рахунком, зуби мудрості людині не потрібні: від них тільки неприємності.

Переглядів: 3097 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Наші зуби болять найсильніше