Стоматологія

Стоматологія » 2009 » Червень » 24 » "Домашнє" відбілювання зубів
14:51
"Домашнє" відбілювання зубів
"Домашнє" відбілювання зубів

Може виявитися, що найбільш важливі питання, що стосуються "домашнього" відбілювання зубів, вам потрібно буде задати НЕ вашому зубного лікаря або його колегам, а самому собі. І перша з цих питань - чи зможете ви носити форму для відбілювання так часто й так довго, як це потрібно для успішного відбілювання?
Немає жодних сумнівів у тому, що правильно підібрана і виконана методика відбілювання буде мати успішні результати. У стоматологічній літературі описано достатню кількість випадків, коли результати навіть набагато перевершували очікування. Однак вам потрібно також зрозуміти, що багато чого залежить і від ваших власних зусиль. Працює проста причинно-наслідковий зв'язок: якщо ви не зможете носити форму для відбілювання так часто й так довго, як потрібно, то ви не зможете і отримати бажані результати.
Сподіваємося, що ви дали відповідь на перший заданий собі питання, а за ним відразу ж виникає другий - точно Чи ви знаєте, який колір повинні мати натуральні зуби? На відміну від більшості інших стоматологічних процедур, "домашнє" відбілювання відбувається без прямої участі спеціаліста. І тому багато людей надмірно захоплюються відбілювання, намагаючись досягти нереальною і неприродно білизни зубів, і не звертаючи при цьому уваги на неминучі при зловживанні побічні ефекти.

Чи можна використовувати гелі для відбілювання, які продаються в аптеках?

Багато хто пацієнти не можуть утриматися від спокуси придбати засоби для відбілювання самостійно, в магазині або в аптеці. Саме тому вам потрібно твердо засвоїти, що запорукою успішного відбілювання є як мінімум три умови:

Форма для відбілювання повинна бути виготовлена так, щоб вона майже не торкалась ваших ясен.
Потрібно використовувати "правильний" гель для відбілювання.
За процесом відбілювання і усуненням можливих побічних ефектів повинен спостерігати фахівець.

Купуючи самостійно вибілюючі гель в аптеці або в магазині, ви не можете бути впевнені в тому, що продавець забезпечить дотримання всіх цих умов так само кваліфіковано, як це зробить ваш зубний лікар.

Які питання про метод "домашнього" відбілювання можна задати вашому зубного лікаря

Головний з цих питань - "Доктор, як ви думаєте, допоможе чи метод" домашнього "відбілювання в моєму випадку?". Правильний підбір методики лікування - головний чинник його успішного результату.
Використовуючи свій досвід і знання, лікар підкаже вам, які саме результатів варто вам чекати від відбілювання, які можуть бути можливі побічні ефекти. Якщо "домашнє" відбілювання не здається лікаря найкращим методом у конкретному випадку, він обов'язково розповість вам про існуючі альтернативні методи лікування, за допомогою яких ваші зуби можуть придбати бажаний зовнішній вигляд.
До того, як почати відбілювання, вам неодмінно варто обговорити з вашим лікарем, які стоматологічні процедури можуть знадобитися після завершення відбілювання. Пам'ятайте: відбілювання може змінити колір ваших зубів, але не ваших зубних реставрації.
Ви також повинні пам'ятати і про те, що результати відбілювання не вічні. Через кілька років вам знадобиться "освіжаючий" відбілювання. А тому вам краще заздалегідь поцікавитися у вашого лікаря про те, у що це вам обійдеться.

Переглядів: 2331 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Тариф «Економний» на лікування зубів