Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 18 » Альтернатива зубним коронкам
19:18
Альтернатива зубним коронкам
Зубна коронка це один з найкращих способів для реставрації зубів. Зубний коронці немає альтернативи, оскільки це найкращий спосіб повністю покрити зуб. Звичайно, пошкоджений зуб найпростіше видалити - це найпростіше рішення проблеми. Однак пацієнт повинен знати, що після видалення одного зуба, сусідні зуби зміщуються, а це може негативно позначитися на здоров'я всіх зубів. Після видалення можна замінити зуб штучним, проте це не завжди найкращий вихід, по-перше, штучний зуб буде коштувати значно дорожче коронки, а по-друге, він не зможе повноцінно замінити живий зуб (виняток - імплантати).

Коронки бувають різні. Для кожного окремого випадку можна підібрати зубну коронку. Завдяки зубної коронки, можна відреставрувати дуже пошкоджений зуб. В принципі, пацієнт сам вибирає спосіб реставрації зуба. Способів досить багато, але в будь-якому випадку, необхідно радитися зі стоматологом, який вид реставрації краще вибрати.

Для несильно пошкодженого зуба, стоматолог може запропонувати один з видів реставрації - вініри. Вініри в основному використовують на передніх зубах, так як вони повертають зубу лише естетичний вигляд, в механічному плані, вініри навряд чи можуть допомогти належним чином.

Як дізнатися, що Вам необхідно поставити саме зубну коронку і не можна застосувати інший вид реставрації? У першу чергу, зверніть увагу на ступінь пошкодження зуба. Якщо у зуба давно немає нерва, то скоріше за все самим правильним рішенням буде установка коронки, це допоможе зберегти зуб від руйнування значно довше. Так само, слід порадитися зі стоматологом і разом з ним прийти до рішення - видаляти зуб чи ставити коронку.

Необхідно знати, що з установкою коронки не слід затягувати. Якщо Ви бачите, що Ваш зуб руйнується або на ньому присутня карієс, терміново зверніться до лікаря для усунення цієї проблеми, адже коронка може зміцнити зуб.

Багато хто думає, що пошкоджений зуб можна врятувати пломбою, однак це далеко не так. Якщо у зуба є великі пошкодження, пломба може тільки нашкодити. У першу чергу, пломба буде тиснути на стінки зуба, що може привести до ще більшого пошкодження.

Зубна коронка може бути зроблена з різних матеріалів. Все залежить від Ваших побажань і суми, яку Ви розраховуєте витратити на установку коронки
Переглядів: 4052 | Додав: admin | Рейтинг: 1.7/3 | Дивись також : Підтримання здоров'я ясен допомагає контролювати плин цукрового діабету.