Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Січень » 28 » Апаратне відбілювання зубів
03:43
Апаратне відбілювання зубів
Апаратне відбілювання зубів охарактеризувало себе як естетична процедура в стоматології, що дозволяє домогтися прекрасної стійкості білосніжного кольору і безпеку для здоров'я зубів. Професійне чищення зубів необхідно використовувати для того, щоб забезпечити очищення між вузькими проміжками зубів. Після неї зубах повертається натуральний білий відтінок, не пошкоджується зубна емаль. Гарантується очищення нальоту навіть у важкодоступних місцях, а колір зубів освітлюється приблизно на 2 тони. Застосовувати даний метод можна регулярно. Така чистка важлива для зубів з брекетами, тому як їх чистити набагато складніше, наліт накопичується навколо брекетів.

Апаратне відбілювання зубів зарекомендувало себе з хорошого боку в багатьох країнах Європи і США. У нашій країні даний метод з'явився порівняно недавно і завоював повагу, як серед стоматологів, так і серед пацієнтів. Даний метод щадний, зручний, дуже ефективний і не вимагає великих витрат.

Якщо Вам необхідно мати білосніжну усмішку для якого-небудь важливого заходу, то можна скористатися апаратним відбілюванням, яке забезпечить моментальний результат. Крім того даний метод має високу стійкість.
Відбілювання зубів відбувається без шкоди для зубів і тому більшість людей віддають перевагу іменним апаратного відбілювання.

Відбілювання зубів за допомогою апарату «Air-Flow» відбувається безболісно і швидко, не пошкоджується зубна емаль. У процесі людина відчуває присмак і аромат лимона. Дія апарату: під дією тиску зі спеціального сопла, що підноситься впритул до зубів, вилітає повітряно-водяний суміш у складі зі спеціальним порошком (не абразивним і дрібнодисперсним). В основу порошку входить бікорбонат натрію. У підсумку, із зубів видаляється все зайве і вони стають помітно біліше. Головне в цьому методі те, що зубна емаль скоєне не пошкоджується. Вся процедура відбілювання зубів займає не більше півгодини. Призначений даний метод для ідеального очищення зубів від всіх поверхневих пигментаций. Наліт від чаю, кави, нікотину відмінно видаляється. «Air-Flow» може застосовуватися для чищення брекетів, головок імплантатів, реставрації та протезування зубів, перед фторує терапією (зміцнення емалі).
Застосування методу зняття нальоту за допомогою порошкової технології «Air-Flow» застосовується в якості додаткової гігієнічної процедури, не є хімічним відбілюванням і чудово повертає зубам натуральний білосніжний відтінок.

Досить популярний спосіб апаратного відбілювання за допомогою «лампового» відбілювання, що розробила американська компанія BEYOND, що дозволяє освітлити зуби на 8-10 тонів.

Система «ZOOM», більш вдосконалена, збільшує щільність емалі, заповнюючи дрібні дефекти АФК (аморфним фосфатом кальцію).
Переглядів: 2175 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : За зубною коронкою - в туалет