Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Січень » 23 » Чи може виявитися невдалим домашнє відбілювання зубів
03:30
Чи може виявитися невдалим домашнє відбілювання зубів
Іноді в людини немає можливості відбілити зуби в клініці. У таких випадках, люди намагаються відбілити зуби в домашніх умовах. Для домашнього відбілювання зубів існує безліч препаратів. Іноді використовується навіть звичайна харчова сода.

У деяких випадках, відбілювання зубів в домашніх умовах може виявитися невдалим.

Перш, ніж зважитися на домашнє відбілювання зубів, порадьтеся зі стоматологом. Він визначить - чи потрібно Вам змінювати відтінок Ваших зубів. Існує думка, що природний колір зубів повинен бути ідеально білим, без будь-яких затемнень, проте, це далеко не так. Сліпучо-білу посмішку ми можемо побачити в акторів чи моделей у фільмах або на фотографіях. Однак такий колір зубів дуже часто досягається використанням коронок або імплантатів. Необхідно пам'ятати, що часте відбілювання зубів може негативно позначитися на їх здоров'ї.

При домашньому відбілюванні зубів необхідно використовувати тільки якісні препарати. Ці препарати можна придбати в деяких аптеках. Перед використанням препарату для відбілювання, проконсультуйтеся зі стоматологом, чи можна Вам застосовувати саме цей засіб для відбілювання.

Варто врахувати той факт, що домашнє відбілювання зубів не змінює колір пломб, мостів та коронок, тому якщо у Вас відреставрований зуб - він буде відрізнятися від вибілених зубів. З цієї причини, реставрацію зубів краще проводити після відбілювання.

У домашніх умовах можна вибілювати зуби, які мають карієс. Так само, не рекомендується робити домашнє відбілювання зубів якщо людина страждає хворобами ясен.

Зуби з фарфоровими вінірами стають білішими - цього ефекту можна добитися завдяки тому, що порцелянові вініри прозорі.

Домашнє відбілювання зубів може виявитися невдалим у випадку, якщо Ви використовуєте неправильні препарати для відбілювання, або маєте якісь протипоказання до відбілювання зубів.

У кожному разі, відбілювання зубів повинне проводитися в стоматологічній клініці під контролем кваліфікованого стоматолога. У стоматологічній клініці використовується лазерне відбілювання і хімічне відбілювання зубів.
Професійне устаткування, а так само хороші препарати, дозволяють домогтися максимального ефекту при відбілюванні зубів. Пам'ятайте - тільки професіонали зможуть зробити Вашу посмішку здоровою, сліпуче білої і привабливою.
Переглядів: 1504 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Чому у жінок більше проблем із зубами?