Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Січень » 22 » Домашнє відбілювання зубів
03:28
Домашнє відбілювання зубів
Білі зуби в даний час асоціюються, насамперед, з успіхом і стабільністю в житті. Людина, яка піклується про своїх зубах і про своє здоров'я, вселяє довіру і розташовує до спілкування. Практично кожна стоматологічна клініка пропонує послуги по відбілюванню зубів за допомогою сучасних медичних засобів. Проте, домогтися блискучою білизни зубів можна і в домашніх умовах, причому декількома способами.

Найдоступнішим і приємним методом є часте вживання в їжу полуниці, суниці, а також полоскання зубної порожнини лимонним соком. Активні відбілюючі речовини, що містяться в ягодах і фруктах, м'яко висвітлюють зубну емаль, але всього на два-чотири тони. Схожої результату можна досягти, якщо регулярно чистити зуби харчовою содою, деревною золою або річковим піском. Треба сказати, що цей метод ефективний лише в разі природного білизни зубів, втраченої внаслідок недбалого догляду за ними.

Популярні вибілюючі зубні пасти, які обіцяють «голлівудську» усмішку після пари тижнів застосування, засновані на тому ж принципі очищення зубів від нальоту. Такі процедури абразивного дії корисно проводити час від часу, але захоплюватися все ж не варто. Занадто часте застосування таких засобів призводить до пошкодження емалі.

Одним з найбільш дієвих засобів відбілювання зубної емалі можна вважати перекис водню і пероксид карбаміду. Оскільки в більшості випадків зуби мають жовтуватий колір, необхідно знебарвити цей пігмент. Зробити це можна за допомогою спеціальної отбеливающей капи, яка встановлюється на зуби на ніч, або ж за допомогою гелю, що наноситься на зуби. У першому випадку не обійтися без відвідування стоматолога, який виготовить індивідуальну капу, другим засобом можна відбілити зуби в домашніх умовах. Точніше, відбілити і нанести біле барвник.

Ще більш економний спосіб - полоскання, знову ж розчином перекису водню. Після цієї процедури важливо як слід почистити зуби і ретельно прополоскати порожнину рота. Але необхідно пам'ятати про те, що перекис водню чинить руйнівну дію на зубну емаль. І ніяке полоскання від нього не врятує. Після таких «експериментів» відновити емаль буде вже неможливо. Тому перш ніж зважитися на такий крок, зважте всі «за» і «проти».
Переглядів: 1993 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Южане покладуть зуби