Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 12 » Довговічність порцелянових вінірів
19:05
Довговічність порцелянових вінірів
Відмінним засобом для реставрації зубів є вініри. Кожен матеріал має властивість рано чи пізно ламатися. Особливо, якщо середу, де знаходиться матеріал постійно волога. Основним матеріалом для вінірів є фарфор, це досить довговічний матеріал. При правильному догляді порцелянові вініри можуть прослужити до 10 років.

У першу чергу, необхідно правильно дотримуватися гігієни ротової порожнини. Вінір прикріплюється до зуба спеціальним цементом, тому зуби з вінірами необхідно чистити дуже акуратно, не сильно натискаючи на щітку. Крім цього, зубна щітка повинна мати м'яку щетину. Зубну пасту можна використовувати абсолютно будь-яку. Найголовніше, чистити зуби як мінімум два рази на день. Якщо Ви будете ретельно чистити зуби, то Ви не тільки збережете вінір цілим, Ви уникнете поява плям на цементі, утримує вінір. Після установки вініра, до гігієни ротової порожнини потрібно ставитися з особливою увагою, не можна допускати появи нальоту, так як це може привести до запалення ясен.

Для збереження цілісності вініра, не скрипить зубами. Якщо у вас була така звичка, відучувати себе від неї.
По-перше, ви збережете здоровими свої зуби (скреготіння зубами, призводить до тріщин і стирання зубної емалі), по-друге, вінір залишиться цілим.

Не вживайте тверду їжу або хоча б обмежте її вживання. Якщо є можливість, подрібнюйте її. Так само слід обмежити вживання соняшникового насіння. Якщо Ви не можете відмовитися від такого задоволення, чистите їх руками, але ні в якому разі не клацайте їх зубами. Навіть якщо на передніх зубах немає вініра, соняшникове насіння сточують зубну емаль і сам зуб.
Так само, необхідно забути про звичку, гризти нігті, або використовувати для чищення між зубами голок, шпильок та інших металевих предметів.

Якщо Ви хочете встановити вінір, перш необхідно підготуватися до його встановлення. Всі стоматологічні процедури (установка протезів, вінірів, брекетів і т.п.) вимагають здорової ротової порожнини. Зуби перед установкою вініра, необхідно вилікувати. Після установки вініра порадьтеся зі стоматологом, як краще доглядати за вініром. Пам'ятайте, чим краще Ви будете доглядати за вініром, тим довше він прослужить.
Переглядів: 1521 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Експерти дитячої стоматології рекомендують проводити обов'язковий стоматологічний огляд дітей віком до року