Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 24 » Експерти дитячої стоматології рекомендують проводити обов'язковий стоматологічний огляд дітей віком до року
19:55
Експерти дитячої стоматології рекомендують проводити обов'язковий стоматологічний огляд дітей віком до року
Американська академія дитячої стоматології (Американська академія дитячої стоматології в) переглянула методичні рекомендації щодо здоров'я ротової порожнини немовлят від 6 до 12 місяців і включила обов'язковий стоматологічний огляд дітей до 1 року. Хоча немовлята, які не досягли річного віку, мають усього лише кілька зубів, експерти наполягають на тому, що вони повинні бути обов'язково обстежені стоматологом протягом першого року життя. У доповіді вчених йдеться, що карієс молочних зубів вражає 40 відсотків дітей досягли дитсадівського віку. Щоб попередити руйнування зубів, карієс, пародонтоз та ін захворювання, стоматологи з Загальнонаціонального Дитячого Госпіталю (Hospital Національна дитяча) нагадують батькам про стоматологічному розкладі для їх немовлят.

Дослідження показали, що якщо захворювання молочних зубів виявляються ще в дитячому віці, то ймовірність їх повернення та розвитку в постійних зубах дуже велика. При відвідуванні дантиста в дитячому віці, батьки дізнаються про стан здоров'я зубної порожнини дитини, отримують профілактичну інформацію, а також готують дитину до важливої ​​процедури - чищення зубів.

«Гігієна порожнини рота для дитини є основою для попередження зубних захворювань» - розповідає Пауль Кассамасімо (Paul Casamassimo), керувати Загальнонаціонального дитячого госпіталю. «Якщо дитина вступає в ювенальний вік вже з ураженими зубами, то зупинити процес дуже складно. Постійні відвідування дитини стоматолога, на думку багатьох неуважних і безвідповідальних батьків є безпідставними, проте вони глибоко помиляються. Стоматологічне відвідування в ранньому віці переслідує головну мету - запобігти виникають симптоми і передумови до руйнування зубів ».

«Встановлюючи постійний зв'язок між родиною та стоматологом, батьки навчаються догляду за ротовою порожниною дитини», - говорить Пауль Кассамасімо, також професор Державного університету стоматології (Державний Університет Огайо Коледж стоматології), - «Попереджуючий підхід до догляду за зубами дитини, відрізняється тим , що сприяє збереженню зубів до кінця його життя ».

Для батьків дитини наведено кілька порад з догляду за зубами немовляти (дитини):
• відучувати дитину від соски та пляшечки якомога раніше. Починаючи з другого року життя, малюк вже повинен пити рідини з його особистої чашки / кружки.
• Коли зуби дитини починають прорізатися, беріться за їх чистку, поступово культивуючи звичку у дитини займатися цим самостійно.
• Обмежте споживання цукру під час прийому їжі.
Експерти вважають що підсолоджені напої повинні прийматися дитиною по строгим контролем батьків.

Під час першого візиту до дантиста, батьки зазвичай зустрічаються з гігієністом і стоматологом. Прийнявши звичайну позу батька та поклавши дитину на коліна, фахівець проведе швидке обстеження ротової порожнини малюка, як правило, вони вивчають будову рота, знайомлячи малюка з правилами чищення зубів. Після обстеження батьки отримують інформацію про розвиток зубів і ротової порожнини малюка, прорізуванні зубів, дієті, визначать рівень фторування, дадуть інструкції з гігієни рота.
Переглядів: 3619 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Поки світ бореться з кризою, Colgate-Palmolive нарощує оберти