Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 16 » Голлівудські вініри
19:11
Голлівудські вініри
Багато людей страждають неправильним прикусом. В основному, така проблема пов'язана з тим, що людина має нерівні зуби. Завдяки сучасній стоматології можна допомогти навіть у самих, здавалося б, безнадійних випадках неправильного прикусу або нерівних зубів. Брекет - системи в таких випадках раніше були найкращим рішенням. Однак, стоматологія не стоїть на місці і тепер є більш новий спосіб для виправлення дефектів - Інвізлайн і голлівудські вініри.

Метод виправлення дефектів зубів за допомогою Інвізлайн, що в перекладі з англійської означає «невидимий», використовується не так давно. У цій технології використовується апарат, який являє собою прозору капу. Цей апарат виготовляється для кожного пацієнта індивідуально і точно відповідає всім особливостям будови зубів. Каппа одягається на зуби (вона має осередки, зроблені за формою зубів пацієнта) і протягом лікування виправляє зуби в потрібному напрямку. Це відбувається через те, що в каппу закладено микродвижение, завдяки якому зуби виправляються. Виправлення зубів таким способом коштує значно дорожче, ніж лікування звичайними брекетами.

Голлівудські вініри широко використовуються в зарубіжній стоматології для виправлення дефектів зубів. Це естетичний спосіб виправлення дефектів, з його допомогою можна прибрати щілини між зубами, нерівності і відколи зубів. Голлівудський вінір - це тонка пластина, яка кріпиться спеціальним цементом до зуба, що потребує реставрації. При використанні голлівудських вінірів, можна виправити практично будь-які дефекти зубів, вони будуть виглядати ідеально рівними і красивими. Голлівудські вініри можуть прослужити кілька років (за умови правильної гігієни порожнини рота і періодичних відвідувань стоматолога).

Голлівудські вініри підбирають під колір зубів, тому відрізнити зуб, на якому використовується вінір від звичайного зуба неможливо. Голлівудські вініри не змінюють колір, тому їх можуть використовувати люди, які люблять каву і сигарети. При травмі зуба (cкол, тріщина і т.п.), використання голлівудського вініра буде самим правильним рішенням.
Переглядів: 1563 | Додав: admin | Рейтинг: 4.0/1 | Дивись також : Червоне вино укріплює ясна