Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 13 » Кріплення порцелянових вінірів до зубів
19:06
Кріплення порцелянових вінірів до зубів
Сучасний підхід до реставрування зубів, дозволяє виправити практично будь-який вид пошкодження зубів. Для незначних пошкоджень зуба, частіше за все використовують фарфорові вініри.

Вінір - це тонка пластинка порцеляни, яка кріпиться до ушкодженої ділянки зуба. Установка вініра не вимагає використання наркозу, тому кожен зможе відреставрувати зуби таким чином.

Перед установкою вініра, необхідно пройти кілька процедур. Стоматолог зробить зліпок Вашої щелепи, після чого в спеціальній лабораторії, виготовлять вінір. Вініри надають максимально точну форму, яка буде підходити до Вашого зуба. Колір вініра буде точно відповідати натурального кольору зуба.

Установка фарфорового вініра абсолютно безболісна - стоматолог наносить на пошкоджену ділянку зуба спеціальний гель, після чого його шліфують і наносять цемент. На цемент накладається вінір, після цього стоматолог застосовує лампу, яка впливає на твердіння цементу. Завдяки такій лампі, цемент затвердіє за кілька секунд.

Після того, як вінір вже повністю встановлено, стоматолог шліфує нерівності. Якщо колір вініра або форма зуба після його установки Вас не влаштовує, скажіть про це стоматолога, він виправить дефекти.

Через деякий час після установки фарфорового вініра (зазвичай через тиждень), відвідайте стоматолога для того, щоб він перевірив якість своєї роботи. Якщо Вас не задовольняє якість виконаної роботи, повідомте про це стоматолога. Будь-яка сучасна стоматологічна клініка, надаючи свої послуги, повинна підписати з Вами договір. Він буде гарантією на послуги, тобто якщо Ви помітили недоліки порцелянових вінірів, то Ви маєте право на повторні послуги безкоштовно.

Фарфоровий вінір кріпиться до зуба цементом, відповідно, він вимагає особливого догляду. Якщо у Вас встановлений вінір, не можна користуватися жорсткою зубною щіткою, а так само сильно на неї натискати, так ви можете пошкодити вінір. Крім цього, не можна вживати твердих продуктів. Іншими словами, не «напружуйте» зуб, на якому встановлений фарфоровий вінір. Якщо Ви будете дотримуватися простих правил і слідувати інструкціям стоматолога, фарфоровий вінір прослужить не один рік.
Переглядів: 1447 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : У Башкирії був нагороджений один стоматолог і затриманий інший