Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Січень » 26 » Наскільки шкідливо лазерне відбілювання зубів
03:40
Наскільки шкідливо лазерне відбілювання зубів
Відбілювання зубів за допомогою лазера є менш обтяжливим, але найбільш ефективним методом. За допомогою цього методу можна вибілювати зуби, різні за типом і кольором. Процедура проводиться в стоматологічній клініці.

На зуби наноситься гель перекису водню і засвічується, спрямованим прямо на кожен зуб, променем діодного лазера. Під вплив лазерного променя кисень, звільнений в процесі хімічної реакції, починає проникати всередину зуба і окисляти пігменти, тим самим, висвітлюючи зуб. Крім того, пігментні скупчення руйнуються під дією самого лазера, що проникає без перешкод на потрібну глибину в саму емаль і діють на жовтуваті пігменти, не чіпаючи зубної тканини. Дана методика дає набагато кращий ефект відбілювання та в найкоротші терміни, за годину відбілювання зубів відбувається на 8-10 тонів. Промінь впливає на кожен зуб не більше 2 хвилин, що практично виключає неприємні відчуття під час процедури. Лазерного випромінювання притаманний бактерицидний ефект, що робить профілактичної дію на зуби, карієс під час проведення косметичної процедури.

При лазерному відбілюванні зубів не відбувається механічного впливу.

Лазерне відбілювання зубів і чищення застосовуються близько 15 років. За цей час проводилося більше ста досліджень, також і в Росії, які довели, що структура зубів під час лазерного відбілювання зубів зовсім не пошкоджується. Дослідження показали, що під час відбілювання за допомогою лазера, збільшується міцність зубної емалі за рахунок ущільнення структури на 37%. Даний вид відбілювання здатний нашкодити лише у випадках частого застосування (більше одного разу на рік). У перший час після відбілювання варто використовувати зубну щітку з м'якою або середньої жорсткості щетиною.

При використанні лазера варто пам'ятати про декілька речей.
Перше. Лазер прискорює окисне дію перекису водню, але не відбілює зуби.
Друге, ротова порожнина повинна бути чисто і скрупульозно підготовлена ​​до самої процедури відбілювання зубів, тому як застосовуються висококонцентрована перекис водню.

Переваги цього методу відбілювання полягають у швидкості процесу, безболісності і боргом ефекті - не менше 7 років за умови, що не буде зловживання сигаретами та кавою.

Недоліком лазерного відбілювання можна назвати відносно дорогу вартість.

Протипоказаннями лазерного відбілювання зубів є:

вік до 18 років, так як в цьому віці емаль досить м'яка
вагітність і лактація (у цій групі дослідження не проводилися)
наявність алергічної реакції на перекис водню
захворювання щитовидної залози або діабет


Місцевий перелік протипоказань набагато ширше: карієс з ускладненнями, дефекти твердих тканин, сумнівної якості пломби, пародонтоз, тверді або м'які зубні відкладення, рецесія ясен, хвороба порожнини рота, декоративні накладки на зубах.
У кожному разі до початку відбілювання зубів необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Деякі випадки відбілювання зубів супроводжуються підвищеною чутливістю зубів - гіперестезії. Проявляється звичайно в перші 2-3 дні. При правильному плануванні відбілювання зубів, можна уникнути даного прояви, а з'явилася чутливість за допомогою певних препаратів набагато знизити.
Переглядів: 3628 | Додав: admin | Рейтинг: 2.0/1 | Дивись також : Триває видача сертифікатів на лікування карієсу