Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 21 » Недобросовісний стоматолог відправлений до в'язниці
19:52
Недобросовісний стоматолог відправлений до в'язниці
Колишній стоматолог зі штату Массачусетс був засуджений до одного року позбавлення волі через грубі порушення безпеки при стоматологічному лікуванні. У свій інструментарій «спритний» стоматолог включив звичайні скрепки для паперу, якими оперував кореневі канали зубів. За стоматологічним приписами він повинен був використовувати нержавіючі сталеві штифти.
Доктор Майкл Клейр (Майкл Клер) був визнаний винним близько місяця тому, з кількох звинувачень, включаючи шахрайство в реалізації неякісних і прострочених стоматологічних препаратів, виписування помилкової рецептури, заподіяння шкоди пацієнтам з причини халатності та ін.

Прокурори підкреслили, що Клейр використовував скріпки для паперу при лікуванні коренів зуба, мотивуючи це бажанням скоротити медичні витрати. Деякі з його пацієнтів повідомили про виникнення зубних інфекцій та інших стоматологічних проблемах, пов'язаних з недобросовісним лікуванням зубів.

Мати одного з потерпілих, Бренда Алмейда (Almeida Бренда) розповіла про те, що після того як доктор Клейр депульпіровать зуб у її сина, він швидко почорнів, після чого його довелося видалити. Також у Клейр перебували лікувалися ще дві дитини Алмейди, які також отримали неякісне лікування зубів.

Алмеіда, що спостерігала за судовим процесом, була обурена вердиктом судді, який засудив Клейр до одного року позбавлення волі. На її думку, людина, заподіяв її дітям нестерпний біль, повинен отримати більш жорсткі міри покарання.
Незважаючи на те, що прокурори пропонували позбавити Клейр на 5 років позбавлення волі, суддя призначив один рік ув'язнення, мотивуючи своє рішення відсутністю кримінального минулого у підсудного, визнанням своєї провини, а також наявністю у підсудного «легких психічних відхилень». Відбувати термін він буде в Брістольський в'язниці.
Переглядів: 3468 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Термінове протезування, тимчасові коронки