Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 14 » Недоліки порцелянових вінірів
19:07
Недоліки порцелянових вінірів
Вініри прекрасно реставрують пошкоджений зуб, повертаючи йому естетичні та частково механічні властивості. Всі матеріали для реставрації зубів, мають мінуси. Порцелянові вініри не виняток.

Перший і, мабуть, найголовніший недолік вініра - він може зламатися або відклеїтися. У разі поломки вініра, стоматолог не зможе його відновити. Швидше за все, Вам доведеться ще раз встановлювати вінір. Крім цього, зуб на якому стояв вінір, вже не буде таким же, як до установки, вся справа в тому, що при установці вініра, з зуба знімається тонкий шар емалі, яку вже неможливо буде відновити (тільки за допомогою вініра). Перед тим як зважитися на установку вініра, обов'язково порадьтеся зі стоматологом, він оцінить стан пошкодженого зуба і вирішить, який вид реставрації в Вашому випадку краще застосувати.

Ще один незначний мінус - цемент, на який кріпиться вінір, з часом може змінити колір, як підсумок - смужка між зубом і вініром, на кілька тонів відрізняється від кольору зуба.

В деяких випадках, вініри встановлювати не можна. Перед установкою вініра, стоматолог повинен уважно оглянути пошкоджений зуб. Вініри не можна ставити на зуби з недостатньою кількістю емалі, нездорові і ослаблені. В таких випадках, стоматолог може порекомендувати інший вид реставрації зубів. Ті, хто страждає бруксизмом, навряд чи зможуть зберегти вінір цілим. Звичка "скреготати" зубами, дуже погано впливає на зуби, і, звичайно ж, на вінір. Якщо у людини бруксизм, він з легкістю може пошкодити вінір, і тоді вся робота по установці вініра піде нанівець. Якщо Ви страждаєте бруксизмом, обов'язково повідомте про це стоматолога, скоріше за все, Вам порадять використовувати інший вид реставрації.

Безсумнівно, вініри це одне з найкращих сучасних засобів для реставрації зубів, однак перш ніж зробити свій вибір, порівняйте всі плюси і мінуси різних видів реставрації та порадьтеся зі своїм стоматологом.
Переглядів: 1664 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Сінгапур чистить зуби по-старому