Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 11 » Порцелянові вініри
19:04
Порцелянові вініри
Реставрація зубів може проводитися за допомогою різних матеріалів. Великою популярністю користуються вініри. Вініри виготовляють з різних матеріалів, однак особливої ​​уваги вимагають порцелянові вініри. Для виготовлення порцелянових вінірів застосовуються новітні технології, тому вони якісні і довговічні.

Перед тим, як зважитися на установку вініра, Вам необхідно проконсультуватися з кваліфікованим стоматологом. Він допоможе Вам вибрати метод реставрації і матеріал, з якого буде виготовлений вінір.
Установка вініра відбувається поетапно.
З зуба знімають дуже тонкий шар емалі рівний товщині встановлюваного вініра. Якщо чутливість зубів у пацієнта підвищена, доктор застосовує місцеву анестезію.
Стоматолог робить зліпок Ваших зубів, після чого, його відправляють в спеціальну лабораторію, де виготовляють вініри.
Після того, як вініри для Вас будуть виготовлені, Ви знову відвідуєте стоматолога, безпосередньо для установки вінірів.

Стоматолог повинен підготувати зуб, який буде реставруватися. Для цього, зуб обробляють спеціальним розчином, і накладають тонкі пластинки порцеляни, які кріплять на спеціальний цемент. Після установки вініра, стоматолог повинен прибрати всі нерівності шліфувальним інструментом.

В основному, порцелянові вініри використовують для усунення різних дефектів зубів, а саме: великі проміжки між зубами, порушення форми зубів, травмовані зуби і т.п.

Порцелянові вініри користуються більшою популярністю, ніж вініри, зроблені з інших матеріалів. Сам по собі, фарфор міцний і красивий матеріал, це дозволяє відреставрувати зуб і надати йому максимально природну форму. Фарфор не темніє і не мутніє, як звичайний зуб, навіть якщо пацієнт часто вживає каву, чай та цигарки. Порцелянові вініри можуть прослужити достатньо тривалий час.

Вініри небажано використовувати при таких захворюваннях як: карієс, хвороба ясен і бруксизм. Так само вініри не застосовують при значному пошкодженні зуба (в таких випадках, простіше встановити коронку). Установка вінірів це засіб для повернення зубу краси. На жаль, вінір не може поліпшити механічних властивостей зуба.

До встановленого вініри необхідно дуже акуратно ставитися (не слід вживати тверду їжу, яка може зашкодити вінір), і періодично відвідувати стоматолога в профілактичних цілях.
Переглядів: 1903 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Перші стоматологи з'явилися 9000 років тому