Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 25 » Сухий корінь лакриці (солодки) береться з бактеріями, що викликають карієс зубів і хвороба ясен
19:56
Сухий корінь лакриці (солодки) береться з бактеріями, що викликають карієс зубів і хвороба ясен
Американські вчені виявили в лакриці (солодка в просторіччі) унікальні стоматологічні властивості - два активних речовини, що містяться в рослині, здатні знищувати майже всі види бактерій ротової порожнини, викликають руйнування зубів і хвороби ясен у дорослих і дітей. Нещодавно опублікований доповідь, в журналі «ACS Натуральні продукти», свідчить про те, що виявлені біосубстанція будуть відігравати провідну роль в запобіганні та лікуванні усіх видів хвороб зубів.

За словами Стефана Гафнер (Stefan Гафнер) і його колег, висушений корінь солодки виступає в Китайській народній медицині своєрідною «панацеєю» в лікуванні зубних захворювань, так як в комбінації з іншими травами багаторазово підсилює їх властивості, а також сприяє освіження ротової порожнини. Незважаючи на популярність лакриці в США як солодких ласощів, вона була замінена на анісова масло, яке має схожий запах. Люди практикуючі традиційну медицину, використовують корінь солодки для лікування різних недуг, таких як грип і розлади шлунково-кишкового тракту. Сучасні наукові дослідження підтверджують ефективність солодки для лікування зубів. Для того щоб переконатися в чудодійні властивості лакриці і в ефективності проти хвороби ясен, карієсу, дослідники вивчили структуру лакриці, а також входять до неї активні речовини.

Результати досліджень показали, що двома найбільш активними речовинами лакриці, благополучно борються з ротовими бактеріями, виявилися Лікорідін (licoricidin) і Лікорісофлаван А (licorisoflavan). При їх концентрованому використанні при лікуванні ротової порожнини, вони проявили себе вражаюче - оперативно ліквідували всі бактерії, що викликають гниття зубів і карієс, а також два типи бактерій, які є збудниками хвороб ясен. Один з компонентів лакриці - лікорідін, з успіхом справився з третім типом бактерій, що тягне захворювання ясен. Також дослідники встановили, що регулярне полоскання порожнини рота солодковий настоєм, допомагає попередити всі ротові інфекції.

Американське співтовариство хіміків (ACS), яка є некомерційною організацією, тривалий час присвячувало багато зі своїх досліджень відкриттю нових природних речовин і синтезу штучних речовин для задоволення стоматологічних потреб. Протягом десяти років, їх дослідження мали майже сотню знахідок, з успіхом впроваджуваних і застосовуваних у передовій стоматологічної медицини.
Переглядів: 4004 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Безпечний хімічний кюретаж менш ніж за одну хвилину