Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 23 » Від стоматологів вимагають обговорювати з пацієнтами вплив способу життя на здоров'я зубів
19:54
Від стоматологів вимагають обговорювати з пацієнтами вплив способу життя на здоров'я зубів
Експерти стоматології підтримують вимоги уряду, щоб у всіх медичний працівників була можливість для обговорення з пацієнтами їхнього способу життя.

«Якщо медичні працівники, зокрема стоматологічні клініки покладуть в основу методики лікування роз'яснювальну роботу по залежності здоров'я зубів від способу життя пацієнта, то я впевнений, що через короткий проміжок часу ми побачимо радикальні зміни в лікуванні зубних захворювань, які, безсумнівно, різко сповільнять своє прогресування », - коментує заяви експертів виконавчий директор Британської Стоматологічного Фонду (BDHF), доктор Найджел Картер (Nigel Carter).

Перші начерки в законопроекті «Про здоров'я та соціального догляду за хворими» були зроблені урядовою комісією, яка наполягає на тому, щоб лікарі, зокрема стоматологи, фіксували кожну зустріч з пацієнтом і спостережувані зміни в ході лікування. Що стосується здоров'я ротової порожнини і зубів, на яке впливають такі звички і заняття як дієта, куріння і пристрасть до алкогольних напоїв, експерти Британського Стоматологічного Фонду впевнені, що вносяться поправки в законопроект поступово змусить задуматися людей про те, як їх життєвий устрій впливає на здоров'я зубів, і наскільки високий ризик ураження карієсом, пародонтозом та іншими захворюваннями.

Попередні дослідження показали, що часте вживання їжі і напоїв з високою концентрацією цукру може привести до прискореного ураження зубів карієсом. Поряд з цим результати вказували на те, що люди зберігають форму і стежать за своїм здоров'ям, на 40% менше схильні до зубних інфекційних захворювань, які все призводять до руйнування зубів.

Велику небезпеку для людей, із запущеним станом ротової порожнини, також представляє рак ротової порожнини, ймовірність захворювання яким, починаючи з 1997 року, збільшилася на 46 відсотків.

Виконавчий директор Британської Стоматологічного Фонду, Найджел Картер, оголосив про благодійну підтримку стоматологічних хворих. Метою заходу стало стимулювання громадської самосвідомості для розуміння важливості питання ведення правильного способу життя.

«Ми знаємо, що люди стануть уважніше до відношення до своїх зубів, тільки коли вони самі цього захочуть, однак з нашого боку, з боку стоматологів і ортодонтістов, можливо хоч і непрямий вплив на свідомість пацієнтів, насадження їм ідеї стежити за своєю ротовою порожниною і зубами. Завдяки нашим зусиллям ця ідея, можливо, придбає масовий, загальнонародний характер », - коментує захід Найджел Картер.
Переглядів: 3481 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 | Дивись також : Зубні щітки Reach виметают їжу за двері