Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 17 » Види зубних коронок
19:17
Види зубних коронок
Зубні коронки використовуються для реставрації зубів. Матеріалів з яких роблять зубні коронки досить багато і часом дуже важко визначитися з вибором типу зубної коронки. Перед тим, як вибрати зубну коронку, необхідно порадитися зі стоматологом, можливо він підбере альтернативу зубним коронкам. Однак остаточний вибір залежить тільки від Вас.

Зубні коронки можуть бути металевими, керамічними, фарфоровими, а так же комбінованими.
Металеві зубні коронки відрізняються міцністю і довговічністю. Такі коронки служать дуже довго, однак не підходять людям, з алергічними реакціями на метал.
Золоті зубні коронки користувалися великою популярністю до появи сучасних матеріалів, таких як фарфор, кераміка, металокераміка. Золота коронка виглядає не дуже привабливо, а м'який метал золото - швидко зношується. Великий плюс золотих коронок в тому, що вони добре витримують навантаження при жуванні, практично не деформуючись. Так само, завдяки м'якості, золоту коронку легко поставити, вона буде щільно облягати зуб. Якщо Ви вирішили поставити золоту коронку, не варто це робити на передніх зубах.
Керамічні зубні коронки виглядають просто чудово, їх практично не видно на зубах, що дозволяє використовувати ці коронки на передніх зубах. Такими ж властивостями володіють порцелянові коронки, їх колірна гамма дозволяє підібрати коронку під тон Вашого зуба. Кераміка і порцеляна довговічні матеріали, які при правильному догляді прослужать тривалий час.
Комбіновані зубні коронки так само довговічні. Внутрішня частина коронки зроблена з металу, а зовнішня з кераміки або фарфору. Ці коронки так само не помітні на зубах.

Звичайно, при виборі коронки, так само варто звернути увагу на ціни. Металеві коронки коштують дешевше, керамічні та порцелянові дорожче. В принципі, кожен зможе підібрати зубну коронку, яка не спустошить гаманець до кінця.
Варто звернути увагу на клініку, в якій Ви збираєтеся ставити зубні коронки. Сучасні стоматологічні клініки, мають відмінне обладнання, яке дозволяє встановити коронку, мінімально обточуючи зуб.

У будь-якому випадку вибір зубної коронки слід робити тільки зі стоматологом, але матеріал Ви зможете підібрати на свій розсуд.
Переглядів: 6979 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/4 | Дивись також : Триває видача сертифікатів на лікування карієсу