Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 28 » Всі ми рано чи пізно йдемо до стоматолога, щоб проконсультуватися, або вилікувати хворий зуб.
19:59
Всі ми рано чи пізно йдемо до стоматолога, щоб проконсультуватися, або вилікувати хворий зуб.
Всі ми рано чи пізно йдемо до стоматолога, щоб проконсультуватися, або вилікувати хворий зуб. У наш час, існує безліч стоматологічних клінік, і часом обрати гідну виявляється дуже важко. У цій статті, ми постараємося підказати Вам, як вибрати стоматологічну клініку в Москві.

У першу чергу, необхідно перевірити, чи є у стоматологічної клініки або кабінету відповідні документи та ліцензії. Якщо клініка не має ліцензій та дозволу на лікування, довіряти їй не варто. Крім того, що сертифікати і ліцензії повинна мати клініка, лікуючий лікар, так само повинен мати такі документи.

Після того, як Ви дізналися, що клініка має ліцензії, порадьтеся зі своїми близькими, запитаєте, лікували вони зуби в даній клініці або подивіться відгуки про клініку. Так само, необхідно дізнатися, як довго працює клініка, якщо вона відкрилася порівняно недавно, краще всього вибрати клініку з усталеною репутацією.

Якщо Ви вирішили встановити імплантат, дізнайтеся, як довго клініка практикує установку імплантатів, чим довше вона працює в цій сфері, тим більше вірогідність того, що після установки імплантату все буде добре.

Слід дізнатися, яким обладнанням користується клініка. На сьогоднішній день, стоматологічне обладнання вирішує багато чого в лікуванні зубів. Чого варті старі бормашини, які не лікували, а псували зуби. При виробництві стоматологічного обладнання, використовуються нові технології, тому новітнє обладнання якісне і довговічне.

Перед тим, як приступити до лікування хворого зуба, або установці імплантата, стоматолог повинен провести планування лікування. Планування не повинно обмежуватися тільки рентгенівським знімком, планування передбачає безліч досліджень і аналізів, які допоможуть у подальшому лікуванні. Якщо стоматолог обмежився тільки рентгеном, краще за все підібрати іншу клініку.

Звертайте увагу на стерильність інструментів, якими стоматолог буде проводити лікування зубів. Сучасні клініки, мають обладнання, яке стерилізує інструменти.

На нашому сайті, Ви зможете підібрати клініку, яка підійде Вам по ціновій категорії. Стоматологічні клініки зі знаком «Перевірена клініка», відносяться до кращих стоматологія Москви. Всі клініки зі знаком «Перевірена клініка» були особисто перевірені нашими співробітниками на відповідність обладнання і матеріалів, розмовляли зі стоматологами, дізнавалися відгуки клієнтів.
Переглядів: 3897 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Голлівудські вініри