Стоматологія

Стоматологія » 2012 » Лютий » 10 » Завдяки реставрації зубів, можна виправляти дефекти за допомогою вкладок і вінірів
19:03
Завдяки реставрації зубів, можна виправляти дефекти за допомогою вкладок і вінірів
Завдяки реставрації зубів, можна виправляти дефекти за допомогою вкладок і вінірів. Вінір - це тонка пластинка, яка приклеюється до зуба спеціальним клеєм, тим самим вдосконалюючи форму зуба. Вініри можуть бути порцеляновими і керамічними, це дозволяє надати зубам природний вигляд. Вінір приклеюють до зуба, попередньо підготувавши його поверхню. Завдяки твердості і міцності матеріалу, з якого виготовлений вінір, зуб не втрачає свою функціональність. Установка вінірів практично безпечна, тому що вінір закінчується на рівні ясен, це запобігає появі запалення.

Установка вініра практично не має протипоказань, тому багато їх іспользкют. Вініри в основному встановлюють у випадках різних дефектів зубів, а саме: пожовтіння, потемніння, втрата частини зуба і т.п.

Завдяки встановленню вініра зуби стають більш гарної форми. Це дозволить більше не соромитися своєї посмішки.

Перед установкою вініра зуби слід підготувати. Для цього стоматолог повинен видалити карієс, зубний камінь і інші неприємні дефекти. Після цих процедур, стоматолог робить зліпок зубів з обох щелеп. Після цього, з зліпка, в спеціальній лабораторії, виготовляють модель щелепи. Потім на готову модель, завдають кераміку, періодично обпалюючи модель в спеціальній печі. Завдяки цьому, відновлюється частину втраченого зуба. Після всіх маніпуляцій, модель передають стоматолога, він приміряє вкладку, і якщо вона повністю підходить за кольором і розміром до зуба - приклеює її спеціальним клеєм і цементом. Після цього, місце, де приклеєний вінір полірують і знову можна посміхатися. Установка вініра займає близько 3-х годин, однак результат виходить чудовий.

Завдяки використанню вінірів, можна відновити втрачену частину зуба без будь-яких проблем. Протипоказань до установки вінірів, практично немає (за винятком непереносимості одного з компонентів, що використовуються при установці вініра).

Вінір не вимагає будь-якого додаткового догляду, Ви зможете як і раніше чистити зуби. Звичайно, необхідно обережно приймати їжу, не «напружувати» зуб, на якому встановлений вінір (все-таки, він тримається на клею і цементі). Для якісної установки вініра, звертайтеся в сучасні стоматологічні клініки.
Переглядів: 1413 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 | Дивись також : Нова щелепу з власних клітин